| ASIN | B07RT1J9MB |
| Best Sellers Rank | #3,823 in Industrial & Scientific ( See Top 100 in Industrial & Scientific ) #5 in Network & Cable Testers |
| Brand | KLEIN TOOLS |
| Brand Name | KLEIN TOOLS |
| Customer Reviews | 4.7 out of 5 stars 2,470 Reviews |
| Global Trade Identification Number | 00092644692246 |
| Included Components | Tester, Remote, 9V Battery |