title: "8D-075-36C-5.3 36\" x 63\" Under Grill Deck and Patio Mat, Black"
price: "AR$22717"
currency: ARS
in_stock: true
url: https://www.desertcart.com.ar/products/347213983-8d-075-36c-5-3-36-x-63-under-grill
store_origin: AR
region: Argentina
---
# 8D-075-36C-5.3 36" x 63" Under Grill Deck and Patio Mat, Black
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** 8D-075-36C-5.3 36" x 63" Under Grill Deck and Patio Mat, Black
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- Customers looking for quality international products
## Description
## Technical Specifications
| Specification | Value |
|---------------|-------|
| ASIN | B09B8XKJJ6 |
| Best Sellers Rank | #20,566 in Patio, Lawn & Garden ( See Top 100 in Patio, Lawn & Garden ) #60 in Grill Pads & Floor Mats |